![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2024/03/Untitled.png)
Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ με ποστάρισμά του στέκεται στο πλευρό της ομάδας ποδοσφαίρου για την σημερινή αναμέτρηση με την Ντιναμό Ζάγκρέμπ
Αναλυτικά το σχετικό post:
“Για τον δεύτερο αγώνα της φάσης των «16» του UEFA Europa Conference League, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Πέμπτη 14 Μαρτίου και ώρα 19:45, στο Γήπεδο Τούμπας, τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ.
Ο Δικέφαλος θέλει να αφήσει πίσω του τα όσα έγιναν στις προηγούμενες αναμετρήσεις, κάνοντας ένα ολικό restart ενόψει των κρίσιμων αναμετρήσεων που έρχονται, αρχής γενομένης με αυτό κόντρα στους Κροάτες.
Σε μία Τούμπα η οποία αναμένεται να… βράζει με τον μοναδικό παλμό της, ο οποίος την έχει κάνει ξακουστή σε όλο τον Κόσμο, οι παίκτες του ΠΑΟΚ με σύμμαχο το πάθος και την ποιότητα τους καλούνται να κάνουν την ανατροπή, πανηγυρίζοντας όλοι μαζί την πρόκριση στους «8».
Η αναμέτρηση θα μεταδοθεί μέσω του Cosmote Sport3HD”.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)