![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/07/τελικη-1024x441.jpg)
Οι μεταγραφές και οι ανανεώσεις στη ΜΕΝΤ διαδέχονται η μία την άλλη! Εξασφαλίζοντας τους πιο δυνατούς και έμπειρους παίκτες, ο ιστορικός σύλλογος Θεσσαλονίκης, μπαίνει δυναμικά στη νέα αγωνιστική σεζόν. Με την αντρική ομάδα μπάσκετ της ΜΕΝΤ ανανέωσε και ο Στάνισλαβ Καρανώτας.
Μετά και τις σπουδαίες επιδόσεις του στην περσινή αγωνιστική χρονιά, ο Πρόεδρος Κώστας Μπουλιώνης, μαζί με τον Τεχνικό Διευθυντή Γιάννη Γιαννούλη και τον προπονητή Γιώργο Καραμουσαλίδη, υποδέχτηκαν με χαρά για μία ακόμη χρονιά, τον ψηλό power forward.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)