![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/11/220731.jpg)
Στη Nova «μπλόκαρε» το αίτημα του ΠΑΟΚ για αλλαγή ώρας του ματς με τον ΟΦΗ.
Οι Θεσσαλονικείς αιτήθηκαν να μεταφερθεί η πρώτη σέντρα του παιχνιδιού μισή ώρα νωρίτερα (στις 19:00 από τις 19:30 που έχει προγραμματιστεί), με τον ΟΦΗ -που ως γηπεδούχος είχε τον πρώτο λόγο- να συναινεί αμέσως.
Θετική εμφανίστηκε και η Σούπερ Λίγκα στο ενδεχόμενο μετακίνησης της ώρας έναρξης του παιχνιδιού, όμως το αίτημα απορρίφθηκε από τη Nova, που έχει και τον τελευταίο λόγο.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)