![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/04/lykos_232030.jpg)
Ο Τζέιλεν Χαντς είναι ο πρώτος ξένος του μπασκετικού ΠΑΟΚ που θα έρθει στη Θεσσαλονίκη, αφού ο Αμερικανός φόργουορντ θα αφιχθεί στη συμπρωτεύουσα το απόγευμα της Τετάρτης, ώστε να δώσει το “παρών” στην έναρξη της προετοιμασίας σε μερικές μέρες.
Στις 20:30 της Πέμπτης, έρχεται ο Τζον Ράιλι και στις 22:50 της ίδιας μέρας ο Ζακχέους Ντάρκο-Κέλι.
Την Παρασκευή στις 20:40 αναμένεται στη Θεσσαλονίκη ο Νέιτ Ρένφρο, ενώ παραμένει σε εκκρεμότητα η άφιξη του Τάιλερ Πόλεϊ.
Ο Άρης Λυκογιάννης αναχώρησε την Τρίτη, μαζί με τον συνεργάτη του, Χαράλαμπο Καραΐσκο, για τη Φρανκφούρτη, όπου θα συμμετάσχουν στο ετήσιο σεμινάριο των προπονητών των ομάδων του φετινού BCL.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)