![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/03/οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο-1024x585.png)
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου εκτός από τον αγώνα επιβίωσης που έδωσε στο Survivor κατάφερε να απαλλαγεί και από τα περιττά κιλά που είχε επάνω της. Η παρουσιάστρια έχει κάθε λόγο να νιώθει υπερήφανη για τον εαυτό της καθώς βγήκε από το ριάλιτι επιβίωσης πραγματικά αγνώριστη. Το σώμα της έχει μεταμορφωθεί κυριολεκτικά.
Η ίδια απολαμβάνει πλέον όμορφες στιγμές με τους φίλους της. Η Κωνστανίνα ανέβασε ένα story στο προφίλ της στο Instagram και μας έδειξε πόσο επίπεδη είναι πλέον η κοιλιά της. Μπορεί να μην τα πήγαινε καλά με τα αγωνίσματα όμως η προσπάθειά της ήταν αρκετή για να την μεταμορφώσει σωματικά.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)