![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/01/3374946.jpg)
Με δώδεκα παίκτες στο παρκέ του «PAOK Sports Arena» για μία προπόνηση τακτικής άρχισε τη Δευτέρα η προετοιμασία του ΠΑΟΚ αυτήν την εβδομάδα για το ματς με το Περιστέρι το ερχόμενο Σάββατο για τη 18η αγωνιστική της Basket League.
Μονό ο Απόστολος Ρούμογλου ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα, αλλά αναμένεται να μπει στο κανονικό πρόγραμμα από την Τρίτη.
Το πρόγραμμα των «ασπρόμαυρων» συνεχίζεται την ίδια μέρα με δύο προπονήσεις στο «Παλατάκι».
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)