![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/04/56744672_2084505935180879_1750581760216793088_n-1024x567.jpg)
Το “Hashtag” ξέρει να κάνει τη νυχτερινή ζωή στο Λουτράκι πραγματικά ενδιαφέρουσα έχοντας συνδέσει το όνομα του με τις πιο ιδιαίτερες live βραδιές. Η δημοφιλής λαϊκή ερμηνεύτρια Ελένη Ρίζου, διασκεδάζει τους θαυμαστές της εκτοξεύοντας το θερμόμετρο του κεφιού στο hot spot διασκέδασης της πόλης.
Η ταλαντούχα καλλιτέχνιδα μετά την μεγάλη επιτυχία που είχε η εμφάνισή της, θα βρίσκεται ξανά και αυτό το Σάββατο στο “Hashtag”, υπόσχοντας ακόμα μια αξέχαστη βραδιά.