![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/05/αφσφφφ-1-1024x628.jpg)
Παρελθόν αναμένεται να αποτελέσει από τον Ολυμπιακό ο Παναγιώτης Ταχτσίδης, ο οποίος έχει στο μυαλό του για την επόμενη ημέρα την ΑΕΚ.
Ο Παναγιώτης Ταχτσίδης εκτός απροόπτου δεν θα βρίσκεται και τη νέα σεζόν στον Ολυμπιακό, καθώς αναμένεται η τιμωρία της διοίκησης για το… νυχτοπερπάτημά του μετά από την ήττα στου Ζωσιμάδες.
Όπως αναφέρει η «Ώρα» ο Ταχτσίδης έχει ήδη στις σκέψεις του την ΑΕΚ για την επόμενη ημέρα και δεν είναι απίθανο να χτυπήσει την… πόρτα της Ένωσης, με την οποία ο διεθνής Έλληνας μέσος αγωνίστηκε και στο παρελθόν (2007-10).
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)