![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/12/oooooooooooooooooooooo.jpg)
Καιρό ακουγόταν η άφιξη του Ιβάν Σαββίδη στο Open, και συνέβη το απόγευμα της Δευτέρας. Ο Ιβάν Σαββίδης, δέχτηκε θερμής υποδοχής από τα στελέχη του καναλιού του, ενώ η παρουσία της Εκκλησίας, ήταν έντονη, θέλοντας να του δώσουν την ευλογία τους, για το τηλεοπτικό του ξεκίνημα.
Στη φωτογραφία, μαζί με τον Πέτρο Κουσουλό και τη Φιλιώ Γιαννακοπούλου.
https://www.facebook.com/filio.giannakopoulou/videos/10215597774870412/
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)