![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/05/ivan-savvidis-1920x1080-1024x576.jpg)
Ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Ιβάν Σαββίδης, αλλά και το Δ.Σ. των Ασπρόμαυρων έστειλαν τις ευχές τους για καλή επιτυχία μέσω επιστολής.
Αναλυτικά όσα αναφέρει:
Κύριοι, ο Πρόεδρος κ. Ιβάν Σαββίδης και σύσσωμο το Δ.Σ. της ΠΑΕ ΠΑΟΚ σας εύχονται καλή επιτυχία στους προσεχείς αγώνες με τις Εθνικές ομάδες της Ουγγαρίας και της Φιλανδίας την Παρασκευή 12/10/2018 στα πλαίσια του Nations League 2018-2020.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)