![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/02/28383487_10214625727453454_1259954509_n.jpg)
Μία διαφορετική συνέντευξη έρχεται αύριο Πέμπτη 1 Μαρτίου στο G-Point.gr. Ο Γιάννης Γιαννούλης συναντάει τον Αλέξανδρο Νικολαΐδη στο γυμναστήριό του στην Πολίχνη (Φιλίππου 81), …. και “μπαίνουν” στο αγωνιστικό τερέν, σε έναν διαφορετικό αγώνα, με πολλές αποκαλύψεις.
Το γνωρίζατε ότι ο Γιάννης Γιαννούλης έχει μαύρη ζώνη στο καράτε; Το γνωρίζατε ότι πριν το Tae Kwo Do, ο μεγάλος μας ολυμπιονίκης, “φλέρταρε” και με το μπάσκετ;
Γιατί και οι δυο τους αναγκάστηκαν να πάρουν άλλους αθλητικούς δρόμους, που τελικά τους βγήκαν σε καλό;
Μη χάσετε τις απαντήσεις αύριο στο G-Point.gr!
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)