![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/12/4db58fe2b707802fb2a084ecc305923e_L.jpg)
Δίπλα σε τέσσερα παιδιά που το έχουν ανάγκη, στέκεται ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ που προσφέρει την φανέλα του από το παιχνίδι με την Ξάνθη, για την οικονομική ενίσχυση της Ασπασίας, της Μυρτούς, αλλά και του Άγγελου και του Γιώργου.
Η φανέλα του από το συγκεκριμένο παιχνίδι τέθηκε στην διάθεση του «Charity Idols», για την μεγάλη χριστουγεννιάτικη δημοπρασία.
Αναλυτικότερα, από την σχετική ενημέρωση του οργανισμού:
Ο μεσοεπιθετικός του ΠΑΟΚ Ντιέγκο Μπισεσβαρ στέκεται δίπλα στην προσπάθεια οικονομικής ενίσχυσης των τεσσάρων παιδιών ( Ασπασία, Μυρτώ, Άγγελος, Γιώργος) και προσφέρει την φανέλα που φορούσε και σκόραρε στο παιχνίδι με με την Ξάνθη
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)