![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/05/untitled_094526.jpg)
Ο Λάζαρος Παπαδόπουλος έδειξε και πάλι τις αρετές του στην πυγμαχία. Ο παλαίμαχος σέντερ επικράτησε του Γιάννη Μπαλοπήτα σε αναμέτρηση που έγινε στο Ιβανώφειο.
Εκμεταλλευόμενος τα μακριά του χέρια, αλλά δείχνοντας και αρκετή σβελτάδα παρά το… μέγεθός του, ο πρώην διεθνής άσος πήρε τη νίκη γνωρίζοντας την αποθέωση από το κοινό, ανάμεσα στους οποίους ήταν και παλιοί του συμπαίκτες και φίλοι, όπως ο Γιάννης Γιαννούλης.
Το event παρουσίασε ο Πέτρος Πολυχρονίδης και στο περιθώριο του αγώνα υπήρχε και ένα show από τον 12ο Πίθηκο.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/10/giannoulis-giannis-150x150.jpg)