![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/07/000000000000000000000.jpg)
Με το τραγούδι «Μαρτύριο ο έρωτας» κάνει το δισκογραφικό της ντεμπούτο η Μίνα Ευαγγέλου.
Στο νέο single της εντυπωσιακής τραγουδίστριας, που μετράει σημαντικές συνεργασίες στην καριέρα της, μιλάει για το μαρτύριο που μπορεί να κρύβει ένας έρωτας.
Τη μουσική του τραγουδιού υπογράφει ο γνωστός ερμηνευτής Χρήστος Κυπριανίδης ενώ τους στίχους η Χαρίκλεια Λεπτοκαρίδου.
Πίσω από την σκηνοθεσία του video clip βρίσκεται ο Γιάννης Μιχελόπουλος, ο οποίος μας μεταφέρει στον όμορφο χώρο του Ιππικού Ομίλου, με την Μίνα Ευαγγέλου να δείχνει πιο ανανεωμένη και σέξι από ποτέ.
Το νέο single με τίτλο «Μαρτύριο o Έρωτας» κυκλοφορεί από την Heaven Music.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)