![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/01/τεεεεεε-1024x574.png)
Το απόλυτο ραδιοφωνικό δίδυμο αποτελούν ο Γιάννης Γιαννούλης και ο Σταύρος Κόλκας, και αυτό δεν το καυχιέται η ομάδα του G-Point, αλλά οι χιλιάδες κόσμου που παρακολουθούν φανατικά τις live μεταδόσεις τους στο Facebook, λίγο πριν μπουν στο στούντιο του Libero 107,4!
Κάθε Δευτέρα και Παρασκευή, 20.00-22.00 μμ, κρατούν συντροφιά στους ακροατές τους, με φουλ αθλητική ενημέρωση, πολύ τραγούδι και άφθονο γέλιο.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)