![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/11/zaba_1.jpg)
Το δικό του μήνυμα ενόψει του, σημαντικού, πρώτου ημιτελικού του Κυπέλλου Ελλάδος με τον Αστέρα Τρίπολης έστειλε ο Λέο Ζαμπά, μέσω ανάρτησης του στην προσωπική σελίδα που διατηρεί στα Social Media.
Ο Βραζιλιάνος εξτρέμ, όπως πριν από κάθε αγώνα του Δικεφάλου ανάρτησε την δική του promo φωτογραφία για το παιχνίδι της Τούμπας, με το, καθιερωμένο πλέον σχόλιο του: «Ας γίνει το θέλημα του Θεού».
Η ανάρτηση του Λέο Ζαμπά:
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)