![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/04/57049070_652022565249398_862598160827023360_n-1024x768.jpg)
Εκατοντάδες δρομείς κάθε ηλικίας έσπευσαν να τρέξουν την περασμένη Κυριακή για καλό σκοπό. Αναμεσά τους βρέθηκε ο λαϊκός τραγουδιστής Αλέξης Νείρος, ο οποίος έβαλε τα αθλητικά του κι έτρεξε στον 2ο Αττικό Αγώνα Δρόμου του ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ, στο Δήμο Αλίμου. Μαζί του ο γιος του Λεονέ, δείχνοντας το σωστό παράδειγμα, κατάφερε να κατακτήσει στην 3η θέση!
Ο δημοφιλής τραγουδιστής πλέει και σε πελάγη ευτυχίας, αφού έχει καταφέρει να κερδίσει τον κόσμο που τον στηρίζει κάθε Παρασκευή στο “Δικαστήριο” στο Μπουρνάζι.