![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/05/150528.jpg)
Την εκτίμησή του προς το πρόσωπο του αντιπροέδρου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Μάκη Γκαγκάτση, εξέφρασε ο Γιώργος Σαββίδης μέσω του Instagram, εκτιμώντας το «δέσιμο» του με τον σύλλογο της Θεσσαλονίκης, χαρακτηρίζοντάς τον… αλάνι.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)
Την εκτίμησή του προς το πρόσωπο του αντιπροέδρου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Μάκη Γκαγκάτση, εξέφρασε ο Γιώργος Σαββίδης μέσω του Instagram, εκτιμώντας το «δέσιμο» του με τον σύλλογο της Θεσσαλονίκης, χαρακτηρίζοντάς τον… αλάνι.