![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/12/lazaros-lamprou.jpg)
Την επιστροφή του Λάζαρου Λάμπρου στην Τούμπα προανήγγειλε με τον τρόπο του ο Γιώργος Σαββίδης. Ο ποδοσφαιριστής είναι δανεικός στην Ολλανδία και έχει έξι γκολ και έξι ασίστ σε 16 συμμετοχές με τη Φορτούνα Σιτάρντ.
Φυσικά η απόδοσή του 20χρονου μεσοεπιθετικού, του οποίου ο δανεισμός ολοκληρώνεται το καλοκαίρι, δεν έχει περάσει απαρατήρητη από τους ανθρώπους του δικεφάλου του Βορρά.
«Από του χρόνου θα τους κοροϊδεύουμε ακόμα περισσότερο», έγραψε σε ένα instagram story ο Γιώργος Σαββίδης, συνοδεύοντάς το με μία φωτογραφία του Λάμπρου.
Δείτε την ανάρτησή του:
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)