![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/01/sviderski.jpg)
Την πρώτη αποκάλυψη έκανε ο Γιώργος Σαββιδης και κατόπιν ακολούθησε αυτή από τους Πολωνούς, σημειώνοντας πως ο Κάρολ Σβιντέρσκι φθάνει αύριο στην Θεσσαλονίκη.
Την δεύτερη μεταγραφική του κίνηση αναμένεται να ολοκληρώσει ο ΠΑΟΚ με την άφιξη του 22χρονου Πολωνού φορ.
Ο γιος του μεγαλομετόχου με την παρακάτω φωτογραφία άφησε να εννοηθεί πως ακολουθεί άφιξη στην Θεσσαλονίκη ενώ συνέχεια έδωσαν και οι Πολωνοί, σημειώνοντας πως:
«Ο Κάρολ Σβιντέρσι αναμένεται να ταξιδέψει αύριο στη Θεσσαλονίκη, για να ολοκληρώσει την μεταγραφή του στον ΠΑΟΚ», ανέφερε σε… τιτίβισμα του ο Πολωνός δημοσιογράφος, Κριστόφ Στανόφσκι.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)