![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/09/pelkas-768x527.jpg)
Έτοιμος δηλώνει ο Δημήτρης Πέλκας για το ματς του ΠΑΟΚ με τον Ατρόμητο το Σάββατο 14/9 στο Περιστέρι που διεξάγεται στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League.
Ο μεσοεπιθετικός του Δικεφάλου ανάρτησε μια φωτογραφία από την προπόνηση των «ασπρόμαυρων», όπου αυτός και οι συμπαίκτες πανηγυρίζουν τη νίκη στο… μπερδεμένο οικογενειακό διπλό γράφοντας το εξής μήνυμα:«Νικητές σήμερα! Έτοιμοι για αύριο».
:
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)