![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/04/1a1037242e73bb204b82881244489e4c_L.jpg)
Με τη μαρτυρία του βασικού μαρτυρά συνεχίζεται σήμερα η δίκη στο μικτό ορκωτό δικαστήριο για την υπόθεση του θανάτου του φιλάθλου του ΠΑΟΚ Νάσου Κωνσταντίνου.
Ο μάρτυρας ήταν μαζί με το Νάσο το μοιραίο βράδυ της 27ης Απριλίου 2017, είδε από κοντά όλα όσα έγιναν με την επίθεση των κουκουλοφόρων καθως έπεσε και ο ίδιος θύμα επίθεσης .
Να σημειωθεί ότι ο Κύπριος φίλαθλος του ΠΑΟΚ στην προσπάθεια του να διαφύγει από την επίθεση διεσχισε κάθετα την Αγ. Δημητρίου όπου παρασύρθηκε από διερχόμενο όχημα.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)