![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/09/warda-1-1024x585.jpg)
Η συνεργασία του ΠΑΟΚ με την ψηφιακή πλατφόρμα «Dugout» προσφέρει ωραία βίντεο και βάζει τους θεατές στο εσωτερικό της ομάδας. Μετά τον Βιεϊρίνια, τον Βέρνμπλουμ, ήταν η σειρά του Αμρ Ουάρντα να μιλήσει για τις μουσικές επιλογές των ποδοσφαιριστών του «Δικεφάλου».
«Ακούμε ελληνική μουσική, ακούμε Τechno – House, ακούμε αιγυπτιακή μουσική, γιατί εδώ στην ομάδα έχουμε πολλούς τρελούς παίκτες», υποστήριξε ο Αιγύπτιος μεσοεπιθετικός του ΠΑΟΚ.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)