![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/12/1817612-768x480-1.jpg)
Με αναρτήσεις της στα social media, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ “αποχαιρέτησε” τον Γιάννη Διακογιάννη, που έφυγε σήμερα από τη ζωή.
“Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ αποχαιρετά μια εμβληματική μορφή του Τύπου και του αθλητισμού. Ο Γιάννης Διακογιάννης και η φωνή του «έντυσαν» την αγάπη μας για το ποδόσφαιρο. Κέρδισε το δικαίωμα στην αιωνιότητα, με το ήθος, την ανεξαρτησία και την βαθιά γνώση του αντικειμένου του! Η φωνή που «μας ενώνει και μας δονεί» θα μείνει αθάνατη. Συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του”, αναφέρεται χαρακτηριστικά.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)