![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/04/3547359_113114_123423.jpg)
Η προετοιμασία του «τριφυλλιού» για τον αγώνα της Κυριακής (23/4, 20:00) με τον «δικέφαλο του Βορρά» συνεχίστηκε δίχως απρόοπτα, καθώς η ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς με όλους τους παίκτες να είναι παρόντες.
Το πρόγραμμα ξεκίνησε με προθέρμανση, συνεχίστηκε με rondo και fun game, ενώ ολοκληρώθηκε με σέντρες και τελειώματα.
Η προετοιμασία των «πράσινων» θα ολοκληρωθεί με προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο στο «Γ. Καλαφάτης» και μετά το φινάλε της θα ανακοινωθεί η αποστολή που θα επιλέξει ο Σέρβος τεχνικός.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)