![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/05/3b95b1df-ff3b-4f95-a2bf-999afc1de944.jpg)
Για ακόμα ένα τελικό Κυπέλλου ετοιμάζεται ο ΠΑΟΚ, με την προετοιμασία της ομάδας να βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη.
Το βράδυ της Παρασκευής με πρωτοβουλία των αρχηγών του ΠΑΟΚ, η ομάδα δείπνησε στο Avenue, ιδιοκτησίας Ιβάν Σαββίδη, σε μια προσπάθεια χαλάρωσης πριν τον τελικό του Κυπέλλου.
Η διάθεση όλων ήταν εξαιρετική και κατά τη διάρκεια αυτού κυριάρχησε η λαχτάρα όλων για να φέρουν το Κύπελλο στη Θεσσαλονίκη και να κλείσει η χρονιά με έναν τίτλο.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)