![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/11/3652341-1024x718.jpg)
Το τελικό πρόγραμμα της προετοιμασίας του στην Κύπρο σχεδιάζει ο ΠΑΟΚ.
Ο Ραζβάν Λουτσέσκου επιθυμεί φυσικά και τη διεξαγωγή φιλικών αγώνων και οι αντίπαλοι φαίνεται ότι έχουν ήδη κλειστεί. Ο ΠΑΟΚ θα μείνει στο νησί για δέκα μέρες κι εκτός απροόπτου, θα αντιμετωπίσει στις 28 Νοεμβρίου την Ασντόντ από το Ισραήλ, στις 5 Δεκεμβρίου τον Άρη Λεμεσού και ενδιάμεσα 1-2 Νοεμβρίου, όπως όλα δείχνουν, θα παίξει και με την ΑΕ Λεμεσού.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)