![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/07/ce46288407418f531a897efc64ee55ba_L.jpg)
Το videoclip του νέου του τραγουδιού έφερε στο φως της δημοσιότητας ένας από τους πιο διάσημους ράπερ της Βραζιλίας, όπου υπάρχει έντονο το «ασπρόμαυρο» χρώμα!
Ο λόγος για τον πολύ καλό φίλο του Λέο Ζαμπά, Mc Kevin, που εμφανίζεται στο βίντεο του κομματιού του με την επετειακή φανέλα του ΠΑΟΚ, ενώ συμμετοχή έχει και ο επιθετικός του Δικεφάλου, που αποδέχθηκε την πρόσκληση του συμπατριώτη του.
Tα πρώτα… αποκαλυπτήρια του κόνσεπτ είχαν γίνει στα τέλη του Μάη, ενώ η τελική εκτέλεση αναρτήθηκε στο youtube περίπου έναν μήνα μετά (25/6).
Δείτε το videoclip του τραγουδιού, και τον Λέο Ζαμπά να κάνει την εμφάνισή του στο 1:28:
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)