![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/10/52eb51acab43be14e73ed2d2a17d0601_L.jpg)
Oι σημαίες στο γήπεδο της Τούμπας παραμένουν μεσίστιες και θα συνεχίσουν μέχρι και το εντός έδρας αγώνα πρωταθλήματος με τον Αστέρα Τρίπολης για της 9η αγωνιστική της Super League.
O ΠΑΟΚ τιμά και αναγνωρίζει την τεράστια προσφορά του Σταύρου Σαράφη που έφυγε από την ζωή πριν λίγες ημέρες και είχε προσφορά σαν ποδοσφαιριστής, προπονητής και στέλεχος των ακαδημιών.
Η απώλεια είναι μεγάλη για την “ασπρόμαυρη” οικογένεια και αυτό ο σύλλογος το έδειξε περίτρανα από την στάση που έχει κρατήσει από την πρώτη στιγμή της είδησης του θανάτου του.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)