![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/09/lucescu.jpg)
Ο Ραζβάν Λουτσέσκου έχει δηλώσει πως θα παρατάξει το σχήμα με την καλύτερη δυνατή ετοιμότητα για την αναμέτρηση, ακολουθώντας την περσινή «συνταγή».
Στην άμυνα θα επιστρέψει η γνωστή τετράδα με τους Μάτος, Κρέσπο, Βαρέλα και Βιεϊρίνια να ξεκινούν στο αρχικό σχήμα.Το δίδυμο Κάνιας – Μαουρίσιο έχει τον πρώτο λόγο στο κέντρο, ενώ ο Πέλκας θα είναι λίγο πιο μπροστά.
Στην επίθεση η τριάδα που «έδειξε» μέσα από τις δοκιμές του ο Ρουμάνος τεχνικός ήταν αυτή με τον Λημνιό και τον Μπίσεσβαρ στα δεξιά και στα αριστερά αντίστοιχα.Στην κορυφή θα ξεκινήσει ο Πρίγιοβιτς.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)