![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/10/5712715.jpg)
Ο ΠΑΟΚ έχασε βαθμούς από τον Αστέρα Τρίπολης και φαίνεται ότι χάνει δύο σημαντικούς του παίκτες.
Τσαούσης και Λύρατζης αποχώρησαν από την αναμέτρηση, με τον πρώτο -σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις να έχει υποστεί διάταση στον έσω πλάγιο.
Εφόσον αυτό επιβεβαιωθεί θα μείνει εκτός δράσης για ένα μήνα, ενώ ο Λύρατζης που έχει θέμα στον προσαγωγό θα υποβληθεί σε εξετάσεις για να ξεκαθαριστεί το διάστημα της απουσίας του. Η αρχική εκτίμηση κάνει λόγο για θλάση β βαθμού και το διάστημα που θα μείνει εκτός είναι από τρεις έως τέσσερις εβδομάδες.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)