![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/05/guleneigil_034219.jpg)
Ο Αταμάν Γκουλενεϊγκίλ θα είναι ο τεχνικός της ομάδας βόλεϊ γυναικών του ΠΑΟΚ την επόμενη σεζόν.
Ο υπεύθυνος του τμήματος, Κώστας Αμοιρίδης, συμφώνησε με τον 41χρονο Τούρκο τεχνικό της Γαλατάσαραϊ, ώστε να βοηθήσει να κατακτηθούν οι τίτλοι που χάθηκαν φέτος.
Ο Γκουλενεϊγκίλ βρίσκεται τα τελευταία οκτώ χρόνια στον πάγκο της «τσιμ μπομ» και συμφώνησε για τον επόμενο χρόνο, ενώ τις επόμενες μέρες αναμένεται να ανακοινωθεί η πρόσληψή του.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)