![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/03/beb5a4811605c365cba1727beec51312_L.jpg)
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα της έκοψε ο Σ.Φ. ΠΑΟΚ Βόλου, σε εκδήλωση που έλαβε χώρα σε εστιατόριο της Αγριάς.
Σε αυτή, ήταν καλεσμένοι και έδωσαν το “παρών” τόσο ο Στέφανος Αθανασιάδης που και φέτος αγωνίζεται στην Αναγέννηση Καρδίτσας όσο και ο Βολιώτης, Νίκος Μπουντούρης, αναπόσπαστο κομμάτι του μεγάλου ΠΑΟΚ της δεκαετίας του ΄90, με αμφότερους να λαμβάνουν τιμητικές πλακέτες για την προσφορά τους στον Δικέφαλο!
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)