Tuesday, April 16g-point.gr

Σκόραρε ξανά ο Ουάρντα

Ο Αστέρας Τρίπολης κρατούσε τη νίκη μέχρι το τελευταίο δεκάλεπτο, αλλά ο Αμρ Ουάρντα έδωσε τον βαθμό στον Ατρόμητο. Βασικοί οι Κουλούρης και Χατζηισαΐας.

Όρθιος και στην Τρίπολη έμεινε ο Ατρόμητος που απέσπασε ισοπαλία 1-1 από τον Αστέρα, στον αγώνα που έγινε το απόγευμα του Σαββάτου (23/2) για την 22η αγωνιστική της Super League.

Με σκόρερ τον Ουάρντα στο 83ο λεπτό (μέχρι εκείνο το σημείο ο Αιγύπτιος δεν υπήρχε), η ομάδα του Περιστερίου, συνέχισε τα θετικά αποτελέσματα (διατηρήθηκε για πέμπτο σερί παιχνίδι αήττητη με τρεις νίκες και δύο ισοπαλίες), έφτασε τους 40 βαθμούς και παραμένει στο κόλπο της τρίτης θέσης ενώ ο Αστέρας έφτασε τους 22 και είναι στο +5 από τη ζώνη του μπαράζ.

Διάβασε  Super League 1: 15.000 φίλαθλοι ταυτοποίησαν το εισιτήριό τους μέσω του Gov.gr Wallet