![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/06/3540668-1024x696.jpg)
Με προορισμό την Ολλανδία, όπου θα πραγματοποιήσει το βασικό στάδιο της καλοκαιρινής προετοιμασίας του, αναχώρησε το πρωί της Δευτέρας 27/06 ο ΠΑΟΚ.
Στο αεροδρόμιο «Μακεδονία» βρέθηκαν τα νέα μεταγραφικά αποκτήματα (Ντάντας, Αντρέ Ρικάρντο, Ράφα Σοάρες, Κάργας, Κουαλιάτα), ενώ φυσικά έλειπε ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς.
Στην Ολλανδία, ο «Δικέφαλος του Βορρά» θα αντιμετωπίσει την Τετάρτη 29/06 την Γκόου Αχέντ Ιγκλς και θα υπάρχουν στο πρόγραμμα αναμετρήσεις με Χρόνινχεν (2/7), Άλκμααρ (6/7) και Στάνταρ Λιέγης (9/7).
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)