![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/03/schwab_162622_142628.jpg)
Στην τελική ευθεία της προετοιμασίας του για την αναμέτρηση κόντρα στον Ιωνικό, στο γήπεδο της Τούμπας, μπαίνει πλέον ο ΠΑΟΚ.
Το σημερινό (03/03) πρόγραμμα των παικτών του «δικέφαλου του Βορρά» ξεκίνησε με προθέρμανση, συνεχίστηκε με μερικές παρτίδες rondo, ακολούθησαν ασκήσεις επιθετικών αυτοματισμών και στο τελευταίο κομμάτι διεξήχθη οικογενειακό δίτερμα.
Δικαιολογημένα απών ήταν ο Στέφαν Σβαμπ, που εξασφάλισε ειδική άδεια καθώς η γυναίκα του έφερε στον κόσμο το δεύτερο παιδί τους.
Παράλληλα, οι Αντρέ Βιεϊρίνια, Νέλσον Ολιβέιρα, Λευτέρης Λύρατζης και Νίκολας Κουαλιάτα ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα στο γήπεδο, ενώ ο Γιάσμιν Κούρτιτς δούλεψε μόνος του στο γυμναστήριο και την πισίνα.
Το Σάββατο (04/03) οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ θα προπονηθούν στις 18:00 στο γήπεδο της Τούμπας.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)