![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/08/giorgiss.jpg)
Ο ΠΑΟΚ ταξιδεύει στη Ρωσία για το μεγάλο παιχνίδι των Play Off του Champions League με την Κράσνονταρ, και στο πλευρό του για αυτή τη «μάχη» θα βρίσκεται και ο Γιώργος Σαββίδης.
Το διοικητικό στέλεχος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενημέρωσε τους ανθρώπους της ομάδας ότι θα δώσει το παρών τόσο στο ξενοδοχείο που θα καταλύσει η αποστολή, όσο και φυσικά στο γήπεδο για τη σπουδαία αναμέτρηση της Τρίτης (22/9, 22:00).
Μάλιστα ο Γιώργος Σαββίδης υποβλήθηκε ήδη σε τεστ κορονοϊού , όπως ορίζει το σχετικό πρωτόκολλο.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)