![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/03/kypello.jpg)
Η συνεδρίαση της εκτελεστικής επιτροπής της ΕΠΟ στην οποία αναμενόταν να σφραγιστεί η ημερομηνία και η έδρα του αγώνα είχε αρχικά οριστεί το μεσημέρι της Δευτέρας.
Παρόλο λοιπόν που αναβλήθηκε για σήμερα, το γεγονός ότι ακόμα δεν έχει βρεθεί το γήπεδο (ή η χώρα) που θα φιλοξενήσει το ματς έκανε αναγκαστική τη… νέα αναβολή.
Έτσι, το ζήτημα θα τεθεί ξανά επί τάπητος την προσεχή Παρασκευή στις 14:00, με την ελπίδα ότι ως τότε θα έχει δοθεί μια λύση που θα τερματίσει το φιάσκο.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)