![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/01/7343dfc593116400362b572eb179ba46_XL.jpg)
Τις ευχές τους για το νέο έτος έστειλαν οι παίκτες του ΠΑΟΚ.
Η “ασπρόμαυρη” ΠΑΕ, ωστόσο σήμερα παρουσίασε ένα απολαυστικό βίντεο του PAOK TV με τα bloopers των παικτών.
Δείτε το απολαυστικό βίντεο παρακάτω:
Ας ξεκινήσουμε τη νέα χρονιά με γέλιο. Χθες οι παίκτες του ΠΑΟΚ σας ευχήθηκαν μέσω #PAOKTV για την Πρωτοχρονιά. Μπορεί να ακούγεται εύκολο, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι. Απολαύστε το βίντεο με τα bloopers των ευχών. #PAOKFamily #PAOK2019 #TheFutureIsHere
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)