![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/03/emak-1024x683.jpg)
Η Ελλάδα ζει μια εθνική τραγωδία και μετράει νεκρούς, μετά την τραγωδία στα Τέμπη.
Τα μέλη της ΕΜΑΚ καταβάλουν υπεράνθρωπες προσπάθειες στον τόπο του δυστυχήματος κι ανάμεσα τους βρίσκεται κι ο Γιάννης Παπαγιαννάκης. Ο τελευταίος είναι προπονητής της εφηβικής ομάδας πόλο του ΠΑΟΚ, ο οποίος ανέβασε στα social media μια συγκλονιστική φωτογραφία του.
«Η συγκλονιστική φωτογραφία του δικού μας, Ιωάννη Παπαγιαννάκη, προπονητή της εφηβικής ομάδας πόλο του ΠΑΟΚ, ο οποίος υπηρετεί στα ΕΜΑΚ. Μόνο περηφάνια για τον δικό μας “Ήρωα”!», ήταν το μήνυμα του Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)