![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/09/bisesvar.jpg)
Παίκτης του ΠΑΟΚ για τα επόμενα τρία χρόνια θα είναι ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ!
Την είδηση γνωστοποίησε και πάλι ο Γιώργος Σαββίδης, όπως άλλωστε είχε κάνει και με την περίπτωση του Χοσέ Κρέσπο, με τον Ολλανδό να σφραγίζει το μέλλον του με τον Δικέφαλο.
Ο 30χρονος είναι στο ρόστερ του ΠΑΟΚ από το 2016, έχοντας σε αυτό το διάστημα 97 συμμετοχές, με 13 γκολ και 19 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις αυτά τα 2,5 χρόνια.
Η ανάρτηση του Γιώργου Σαββίδη:
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)