![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2020/02/125940.jpg)
Η ΠΑΕ της Θεσσαλονίκης πόσταρε στα social media ένα video με την ενέργεια του άσου της ομάδας στο γκολ του Σφιντέρσκι, με το οποίο ήρθε το τελικό 0-1.
Τον χαρακτηρίζει λοιπόν «Joker» και επικαλείται τη γνωστή ατάκα «πώς τους πετσόκοψες έτσι ρε»…
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)
Η ΠΑΕ της Θεσσαλονίκης πόσταρε στα social media ένα video με την ενέργεια του άσου της ομάδας στο γκολ του Σφιντέρσκι, με το οποίο ήρθε το τελικό 0-1.
Τον χαρακτηρίζει λοιπόν «Joker» και επικαλείται τη γνωστή ατάκα «πώς τους πετσόκοψες έτσι ρε»…