![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/11/3656912_233244.jpg)
Σε… μπρα ντε φερ αναρτήσεων που μόνο μπροστά μπορούν να πάνε το ελληνικό ποδόσφαιρο έχουν επιδοθεί οι Ιωνικός , ΠΑΟΚ και Γιάννης Κωνσταντέλιας, με αφορμή την αποθέωση που γνώρισε ο νεαρός εξτρέμ στο γήπεδο της Νεάπολης στο παιχνίδι των δύο ομάδων (0-3).
Συγκεκριμένα, ο 19χρονος άσος απάντησε στην ανάρτηση των «κυανόλευκων» μέσω των social media του με το μήνυμα «Το ποδόσφαιρο ενώνει, σεβασμός». Από την πλευρά της, η ομάδα του αναδημοσίευσε το ποστάρισμα των Νικαιωτών σημειώνοντας «Οι ”μικρές” στιγμές μεγαλείου, οι στιγμές που το ποδόσφαιρο μας συγκινεί. Ευχαριστούμε Ιωνικέ».
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)