![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/09/b99cfe79469e2973dc9d2e571f0f3fa7_L.jpg)
Ο Άντερσον Εσίτι σχολίασε στο Instagram τη νίκη του ΠΑΟΚ στο Περιστέρι, ανεβάζοντας μία φωτογραφία του και το εξής σχόλιο: «Δεν γίνεται να σταματήσουμε, δεν πρόκειται να σταματήσουμε, ευλογημένη Κυριακή».
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)
Ο Άντερσον Εσίτι σχολίασε στο Instagram τη νίκη του ΠΑΟΚ στο Περιστέρι, ανεβάζοντας μία φωτογραφία του και το εξής σχόλιο: «Δεν γίνεται να σταματήσουμε, δεν πρόκειται να σταματήσουμε, ευλογημένη Κυριακή».