![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2024/03/manavis-001.jpg)
Οι συνοπαδοί του Μάκη Μαυρομιχάλη, γνωστότερου ως “μανάβη” και “στρατηγό” των οπαδων του ΠΑΟΚ, έκαναν σήμερα το ετήσιο μνημόσυνο στα κοιμητήρια Ευόσμου, στη μνήμη του ανθρώπου που οργάνωσε και μεγάλωσε το οπαδικό κίνημα του ΠΑΟΚ!
Δείτε φωτογραφίες από το μνημόσυνο, όπου ήταν παρών φυσικά και ο Νικόλας Νάτσιος, ο “τελευταίος των Μοϊκανών”, όπως λέει και ο ίδιος, εκείνης της μεγάλης ομάδας οπαδών που οργάνωσε τη “θύρα 4″…
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)