![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/03/jones-τζόουνς-iraklis-792x402.jpg)
Ο Μάρβιν Τζόουνς θα αγωνιστεί με τον ΠΑΟΚ κόντρα στο Περιστέρι για τη 18η αγωνιστική της Basket League. Ο Αμερικανός σέντερ του «Δικεφάλου» έχει δεχτεί μια δελεαστική πρόταση από ομάδα του Πουέρτο Ρίκο και έχει ενημερώσει για αυτό την «ασπρόμαυρη» ΚΑΕ, όμως ο Άρης Λυκογιάννης τον υπολογίζει κανονικά για το ματς με τους «κυανοκίτρινους» το ερχόμενο σαββατοκύριακο.
Ο Τζόουνς προπονείται κανονικά με τους συμπαίκτες του στον «Δικέφαλο», θα αγωνιστεί με την ομάδα των δυτικών προαστίων και θα αναχωρήσει έπειτα για τη χώρα της Καραϊβικής.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)