![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2024/01/otto-paok_194125.jpg)
Παίκτης του ΠΑΟΚ θα πρέπει να θεωρείται ο Γιόνι Ότο, που θα αποτελέσει την πρώτη του χειμερινή μεταγραφή.
Μάλιστα, οριστικοποιήθηκε η μέρα και η ώρα άφιξης του Ισπανού μπακ στη Θεσσαλονίκη, καθώς το βράδυ του Σαββάτου στις 23:15 αναμένεται στο αεροδρόμιο Μακεδονία με τον ατζέντη του και την Κυριακή θα περάσει τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις.
Έτσι, δεν αποκλείεται ο Ότο να βρίσκεται και στην Τούμπα για να παρακολουθήσει δια ζώσης το ντέρμπι πρωτοπόρων με τον Παναθηναϊκό.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)