![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/11/011835.jpg)
Ξανά MVP του ΠΑΟΚ αναδείχθηκε ο Γιόζιπ Μίσιτς. Ο Κροάτης μέσος έπιασε υψηλά στάνταρ απόδοσης και ήταν καθοριστικός για τον «Δικέφαλο», σκοράροντας και κόντρα στη Λαμία για την έκτη αγωνιστική της Super Ligue 1 στην Τούμπα.
Στην ψηφοφορία του paokfc.gr και του PAOK FC Official App για τον 11888 MVP Οκτωβρίου, ο Μίσιτς συγκέντρωσε το 60,69% των ψήφων και γνώρισε τη συγκεκριμένη διάκριση.
Στη δεύτερη θέση βρέθηκε ο Δημήτρης Λημνιός και στην τρίτη ο Δημήτρης Γιαννούλης.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)