![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/01/50647931_413031732572260_697602761608396800_n.jpg)
Ο «Δικέφαλος του Βορρά» υποδέχεται τον Πανιώνιο για τη 17η αγωνιστική της Super League και ο πρόεδρος του συλλόγου εμψύχωσε τους ποδοσφαιριστές όπως συνηθίζει, έξω από το γήπεδο στο σημείο που καταφθάνει το «ασπρόμαυρο» πούλμαν.
Εξάλλου ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ αποθεώθηκε από τους φίλους του ΠΑΟΚ που βρέθηκαν στο σημείο, αφού πριν λίγη ώρα ανακοινώθηκε η ανανέωση του συμβολαίου του με τους Θεσσαλονικείς για τα επόμενα τρία χρόνια.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)