![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/09/leo-zampa2-768x501.jpg)
Το δικό του «αγώνα» δίνει καθημερινά ο Λέο Ζαμπά, ο οποίος τραυματίστηκε κατά τη διάρκεια της φιλικής αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τη Δόξα Δράμας σε μία σύγκρουση που είχε με τον αντίπαλο τερματοφύλακα.
Ο Βραζιλιάνος εξτρέμ χτύπησε σοβαρά στο γόνατο και τώρα ακολουθεί πρόγραμμα αποθεραπείας, ώστε να επιστρέψει το συντομότερο δυνατό στη δράση.
«Το καλό πράγμα με το να πέφτεις, είναι η επιθυμία να σηκωθείς όσο πιο γρήγορα γίνεται. Νιώθω καλύτερα μέρα με την μέρα. Σε ευχαριστώ Θεέ μου», ήταν το νέο μήνυμά του στο Instagram.
Δείτε την ανάρτηση του Ζαμπά
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)